Як вибрати найкращий аромат в залежності від сезону року

Опубликовано: Серпень 24, 2016 в 4:56 pm

Категории: Блог

4-seasons

Як правильно вибрати парфуми для вас, особистий аромат, який буде відрізняти вас від інших і змусить вас почувати себе особливим і унікальним, це не проста робота для вашого особистого смаку. Звичайно ж, є кілька інших речей, які потрібно врахувати при виборі духів.

Сезон є одним з них. Ви, напевно, знаєте, що температура впливає на те, як парфуми сприймаються. Спекотна погода, наприклад, підсилює аромат ноти, в той час як холодна погода робить його більш важким для випаровування. Це дуже важливо для вас, щоб прийняти правильне рішення при виборі парфуми , які ви зможете носити в різні пори року.

Якщо ви дійсно хочете справити враження на людей навколо вас, ви повинні ретельно вибирати свої аромати в залежності від сезону, в якому використовуєте їх. Так само, як і ви не будете виглядати краще, якщо будете носити літній одяг в зимовий час, наприклад, носити парфуми, які більше підходять для спекотного літнього дня, на Різдво, швидше за все, вважається поганим смаком для тих, хто навколо вас. Якщо у вас є окремі особисто улюблені парфуми для кожного сезону, ви будете показувати лише клас і почуття деталей, які, безумовно, не залишаться непоміченими.

Ось наші поради та пропозиції щодо парфумерії, щоб використовувати в різні пори року:

 

Весна

Аромат сім’ї: трав’яні

Весна це все про свіжість, невинність, щастя і кольори. Це час, коли підвищення температури і ступінь вашого доброго настрою підвищується разом з ними. Збільште це почуття з правильним ароматом! Парфумерні ноти, які йдуть найкраще весні чіткі, легкий і свіжий – як м’ята, базилік, флердоранж та ін.

 

Літо

Аромат сім’ї: квіткові

Літо – сезон стиглих фруктів, відпусток, і спекотної погоди. Це час коли ми всі думаємо про море і довгі спекотні літні ночі. Виберіть свіжі і прохолодніші аромати, щоб отримати кращий контраст зі спекотною погодою. Літні парфуми також повинні бути застосовані злегка, оскільки їх запах набагато сильніше, через високі температур. Відомі літні ноти: бергамот, троянда, жасмин, мімоза, квіти апельсина і т.д.

 

Осінь

Аромат сім’ї: деревні

З в’яненням природи приходять більш низькі температури, і в нас, нарешті, є якийсь час, щоб відпочити від шуму літа і метушні. Він приносить з собою спокій, ми повинні підготуватися до холодної погоди і великих свят, які очікують нас. Ноти, які йдуть найкраще до нашого падіння настрою є теплими і мускусними, як пачулі, ветівер, сандал, амбра, дубовий мох і т.д.

 

Зима

Аромат сім’ї: східний

Зима це пора року, яка викликає у вас або любов, або ненависть. Незалежно від того, який ви тип, варто знати, що зима найулюбленіший сезон парфумерії. Чому? Оскільки холодні температури дають всі ті, ніжні і вишукані зауваження, які необхідні для того, щоб в повній мірі проявити себе. Ваш нюх не відволікається на зовнішні запахи і може зосереитись на казкових екзотичних східних ароматах, які є одночасно сильними і теплими. Кращі зимові парфуми з нотами ванілі, кориці, ладану, амбри, спецій і т.д.

Всего комментариев: 0
Оставить комментарий
Стати представником

×
Доступ до інформації

×
Стать представителем

×
Доступ к информации

×
Become a representative

×
Receive news

×