Як правильно вибрати парфуми

Опубликовано: Серпень 24, 2016 в 4:38 pm

Категории: Блог

gettyimages_450746303

Ви знаєте, що запах є найпотужнішим подразником пам’яті? Існує цілком логічне пояснення цьому – нюховий нерв розташований дуже близько до області мозку, що пов’язаний  з емоційною пам’яттю. Іншими словами – кожен раз, коли ви відчуваєте запах парфумів, який ваш колишній друг / подруга мали звичай носити, коли ви зустрічали на абсолютно незнайомій людині в торговому центрі, старі спогади неминуче приходять на розум.

Всі ми знаємо людей, які використовували один і той же аромат протягом багатьох років, і вони відчувають, як ніби аромат став їх частиною. Правильно вибрати парфуми, ваш підпис ароматом, не так просто. Ми допоможемо вам прийняти оптимальне рішення за допомогою деяких корисних порад:

1.Визначте тип аромату, який вас найбільше приваблює:
Квіткові – це найпопулярніші парфуми. Вони пахнуть або однією конкретною квіткою, або букетом з декількох різних кольорів. Квіткові духи жіночні й дуже романтичні.

Східні – в них відчувається запах мускусу і часто прослизають нотки ванілі, кориці й гвоздики. Східні парфуми чуттєві, теплі й сексуальні.

Шипрові – їх аромат є гармонією трьох ключових компонентів – бергамота, дубового моху та ладану. Шипрова парфумерія показує розкіш, вишуканість і статус.

Трав’яні – з їх зеленими нотами трави та листя, ці парфумів віють свіжістю і залишають нас з враженням свіжозібраних квітів.

Океанічні – як випливає з їх назви, вони знаходяться під впливом моря. Їх запах чистий, з відтінками спецій і цитрусових.

Дерев’яні – їх аромат дерев’яний і мускусний – з відтінком сосни, кедра та сандалового дерева.

2. Ходіть по магазину мудро – при пошуку нового аромату, обов’язково уникати використання будь-яких запашних гелів для душу, лосьйони або парфуми, перш ніж ви ходите по магазинам. Вони будуть тільки відволікати вас при прийнятті правильного рішення.
3. Розгляньте сезон – аромати, як правило, відчуваються довше в теплу пору року, в основному через те, що ваша шкіра більш волога протягом цього часу. Таким чином, завжди розумніше вибрати легкі духи для літніх місяців і важчі аромати для холодних зимових місяців.
4. Використовуйте духи перед покупкою – парфуми пахнуть по-різному на різних шкірах, так що завжди правильно, щоб розпорошити деякі парфуми на зап’ясті та подивитися, як аромат виявляє себе протягом усього дня.
5. Попросіть другої (або навіть третьої) думки – коли ви виходите з магазину з новим ароматом на вашому зап’ясті руки, спросіть своїх друзів і родину, чи їм це подобається. Чи є цей аромат занадто сильним? Чи є він дзеркалом вашої особистості?
6. Зберігайте парфуми з різних сімей аромату – це секрет, щоб бути чарівною по-іншому в залежності від сезону, певної події, або навіть вашого настрою!
7. Не чекайте, щоб знайти ідеальний аромат в один день – чи знаєте ви, що після четвертої спроби ваше почуття запаху заплутується і починається змішування запахів? Мудра порада завжди використовувати кавові зерна на прилавку між пробами аромату. Це допоможе вам отримати ваш ніс “очищеним” від останнього аромату й підготуватися до наступного. Не поспішайте і насолоджуйтеся!
Незалежно від парфуму, який ви оберете вашим запахом індивідуального підпису, завжди ретельно підходьте до вибору, тому що, як говорив Крістіан Діор: “духи жінки говорять про неї більше, ніж її почерк.”

Всего комментариев: 0
Оставить комментарий
Стати представником

×
Доступ до інформації

×
Стать представителем

×
Доступ к информации

×
Become a representative

×
Receive news

×