Як парфуми відповідають віку

Опубликовано: Серпень 24, 2016 в 4:17 pm

Категории: Блог

57698e004aa78w719

Багато, безсумнівно, погодяться, що парфуми Paris Hilton ідеально підходять для підлітків або двадцятирічних дівчат, а витончені парфуми Chanel No. 5 більше підійдуть для жінки середнього віку. Деякі елітні аромати, як правило, мають певні вікові асоціації.

Але в кінцевому рахунку поділ ароматів на “молоді” або “дорослі” суб’єктивно. У той час як більшість парфумерів згодні, що простий і солодкий, фруктовий і квітковий є ароматами, які вважають за краще жінки та дівчатка. І, ймовірно, що сильний, квітковий букет найчастіше вибирають старші жінки, але сприйняття багато в чому залежить від досвіду особистої взаємодії з ароматом.

Можливо, в тридцять певним ароматом користувалося занадто багато людей, щоб жінка захотіла постійно відчувати його на своєму тілі. Або у віці трохи за сорок ностальгія за пачулі вашої юності змусить шукати його, в той час як двадцятирічна дівчина може просто хотіти аромат як у її друзів або знаменитостей.

“Це правда, що якщо ви використовуєте аромати 1920-х або 1950-х років, вони демонструють якийсь стиль, який буде визначати ваш вік в очах вашого оточення” – говорить Лука Турин, біофізик і автор, який є одним з провідних експертів-парфумерів в світі.

Зв’язок між віком і вибором аромату багато в чому залежить від емоцій і життєвого досвіду.

Підлітки з невеликим життєвим досвідом і менш досвідчені в виборі ароматів, як правило, віддають перевагу солодким, “лінійним” духам, за словами Франка Райта, засновника бутика парфумів Scent Bar в Лос-Анджелесі. У свої 20 вони вміють розрізняти кілька нот в ароматі, але на їх свідомість також надзвичайно впливає бренд, що є гарною новиною для маркетологів знаменитих і модних марок парфумерії.

“У тридцять, сорок і п’ятдесят жінки стають менш передбачувані в своєму виборі парфумів. Озброєні великим життєвим досвідом, чітко усвідомлюючи, хто вони є, і зі збільшенням доходу, вони вже більш сміливі, – сказав Райт. Вони вибирають більш широку смугу аромату, який, швидше за все, буде відповідати аромату сезону та їх гардеробу”.

Хоча багато парфумерів вважають, що переваги в запахах пов’язані з віком, багато хто погоджується з П’єром Аулас, парфумерним консультантом французького модельєра і фотографа Тьєрі Мюглера “Будь-яка людина може носити те, що вона хоче.”

Всего комментариев: 0
Оставить комментарий
Стати представником

×
Доступ до інформації

×
Стать представителем

×
Доступ к информации

×
Become a representative

×
Receive news

×