Про нас

Компанія Sun Splash створена восени 2009 року
у Львові. Ми парфумерна компанія.

Наш бізнес, повязаний з ароматами, красою
та емоціями. Це один з найприємніших і
найперспективніших бізнесів.

Розвитком компанії займаються провідні фахівці у сфері просування натуральної брендової парфумерії.

Сьогодні це один із найперспективніших сегментів ринку, адже парфумерна промисловість знаходиться в десятці світових лідерів за обсягами грошових ресурсів.

Скільки будуть існувати на Землі чоловіки і жінки, стільки і буде існувати бажання подобатися, приваблювати, створювати різні образи і настрій. Роль ароматів у створенні образів і бажань - одна з ключових.

Стався до людей так, як ти хочеш щоб вони ставились до тебе

Партнер

Стратегічний партнер фірми Sun Splash - концерн DROM Fragrances International. Головний офіс концерну знаходиться в Німеччині в місті Мюнхен.

ab3

Фірма DROM більше ста років спеціалізується на створенні натуральної парфумерії класу «А» і співпрацює з такими гігантами індустрії краси як Coco Chanel, Christian Dior.

Сьогодні величезний концерн має свої заводи на всіх континентах світу. Весь фрагранс для виробництва своєї продукції Sun Splash купує в DROM Fragrances International.

Історія концерну почалася в 1911 р з заснування компанії Bruno Storp фармацевтом з Мюнхена доктором Бруно Шторпом, який почав виробництво хімічних, фармацевтичних і косметичних продуктів. У 1921 р до компанії приєднався доктор Отто Мартенс.

Перші букви його імені та прізвища - Dr. O. Martens - згодом дадуть фірмі нову назву - Drom. До того часу основним видом діяльності стає виробництво сумішей запашних речовин. Концерн отримав найцінніший сертифікат DIN ISO 900-2000 одним з перших в цій індустрії.

Форма бізнесу

ab4Sun Splash - це мережева компанія.

Головний принцип мережевого бізнесу звучить так: «Якщо людині щось подобається, вона легко рекомендує це іншим і в результаті отримує дохід».

У всіх видах продажів мережа використовується для збільшення товарообігу. Наявність мережі - ознака зростаючого успішного бізнесу.

Всі світові бренди розвиваються через мережу («Адідас», «Макдоналдс», «Брокард», «Нокіа»).

MLM-бізнес - це особливий вид прямих (персональних) продажів, що передбачає консультацію клієнта, рекомендації з вибору продукту, тестування.

Мережа

Офіційні представництва і склади фірми Sun Splash є в наступних містах України:

Львів, Тернопіль, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Київ, Кривий Ріг,
Одеса, Полтава, Рівне, Сторожинець, Суми, Ужгород, Харків.

Представництва фірми працюють і за кордоном: Білорусь і Казахстан
Компанія має офіційний статус у всіх державах, де відкриті представництва.
Багато міст і країни ще чекають свого відкриття!

Форма бізнесу

ab5

Sun Splash - це унікальна можливість для кожного збудувати свій власний бізнес і реалізувати свої мрії. Дружня команда однодумців, професіоналів, які точно знають свою мету і здатні вести за собою людей.

У мережевого бізнесу є безліч переваг:

ab6

 

Стати представником

×
Доступ до інформації

×
Стать представителем

×
Доступ к информации

×
Become a representative

×
Receive news

×